środa, 26 kwietnia 2017

Lato na talerzu - ozdobne talerzyki deserowe


Któż z nas nie lubi pięknie podanych deserów, spożywanych w gronie rodziny i przyjaciół. Z pewnością będą one smakowały jeszcze lepiej, gdy zaserwujemy je gościom na ozdobnych talerzykach. Warto zdecydować się na modele bogate w roślinne i kwiatowe motywy, by poczuć, jak lato wkracza do naszego domu.


Celebruj wyjątkowe chwile, podając desery na ozdobnych talerzykach


Każdy z nas posiada w domu jakieś talerzyki, na których w razie potrzeby może podać gościom ciasto. Nie zawsze są one jednak eleganckie. Często po prostu wyciągamy pojedyncze sztuki talerzyków z różnych kompletów, z których nie wszystkie prezentują się dobrze.

Oczywiście, czasem po prostu chcemy zjeść coś "na szybko" dlatego też nie zawracamy sobie głowy zastawą. Na szczególne okazje warto jednak posiadać w domu dekoracyjne talerzyki deserowe. Takie talerzyki, zachwycające bogatym wzornictwem i ciekawym designem, z pewnością od razu zwrócą uwagę Twoich gości i podkreślą wyjątkowe chwile, które chcesz celebrować.

Szeroki wybór ozdobnych talerzyków deserowych


W polskich sklepach możemy znaleźć ozdobne talerze dekoracyjne w najróżniejszych wzorach i kolorach. Dobrze prezentować będą się zarówno te tradycyjne, porcelanowe, o klasycznych wzorach, jak i nowoczesne, cechujące się oryginalnym designem. W tym sezonie najmodniejsze są kunsztowne motywy fauny i flory, które od razu przywodzą na myśl ciepłe, letnie dni. Interesująco prezentują się one zarówno na klasycznych, okrągłych talerzykach, jak i tych nowocześniejszych, prostokątnych.

Ozdobne talerzyki deserowe możemy kupować na sztuki. Oczywiście, często warto zdecydować się po prostu na zakup całego zestawu, czasem jednak ciekawą opcją może być kupno jednego pięknego, dekoracyjnego talerza. Możemy też wybrać kilka dekoracyjnych talerzy deserowych (na przykład z różnych serii) i stworzyć w ten sposób własną, jedyną w swoim rodzaju kolekcję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz