poniedziałek, 9 maja 2011

Naczynia dla dzieci i nie tylko

Kto z nas nie pamięta lektury o Małym Księciu.. Filozoficzna opowieść uwielbiana przez najmłodszych, potrafi skłonić do refleksji niejednego dorosłego, i którą niejeden dorosły ciągle nosi w sercu;) A co powiecie na naczynia dla dzieci zdobione oryginalnymi rysunkami z tej ponadczasowej książeczki? Taki właśnie zestaw, czyli kolekcję Der Kleiner Prinz, proponuje firma Auerahn.

W zestawie znajduje się uroczy talerzyk, mała miseczka, kubek i sztućce z motywami Małego Księcia (na talerzyku widoczna jest ilustracja z okładki), a wszystko to ładne, kolorowe i wesołe.
Jest maj, czyli czas pierwszych Komunii Świętych.. dzień dziecka też już coraz bliżej, więc taki zestaw może być idealnym pomysłem na prezent zarówno dla małego, jak i nieco starszego dziecka. Według nas niejeden dorosły byłby zachwycony z takiej niespodzianki, tym bardziej, że zapakowana jest w przepiękne i dość okazałe pudełko.


2 komentarze:

  1. Jedna z moich ulubionych pozycji w moim księgozbiorze :) Dobrze wiedzieć, że Mały Książe może ze mną przysiąść do stołu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ceramiką dla nieco starszych (o większej pojemności) - zapraszam do mnie :) Chętnie maluję podobny zestaw z wybranymi ilustracjami. Tu przykładowy kubeczek http://swiatpomyslow.wordpress.com/2014/07/09/maly-ksiaze/.

    OdpowiedzUsuń