sobota, 28 maja 2011

Roześmiane filiżanki :D

Gdy tylko zobaczyłyśmy te przezabawne filiżanki, od razu roześmiałyśmy się od ucha do ucha:D mamy cichą nadzieję, że Wy też;) Te wesołe i bardzo kolorowe naczynia pochodzą z serii Smilecup od Studio Psyho. Są wyjątkowe dzięki temu, że na każdym spodku znajdują się zabawne "oczka", a filiżanka posiada niecodzienny kształt półksiężyca i jest biała po wewnętrznej stronie- właśnie takie zestawienie powoduje, że całość sprawia wrażenie roześmianej buźki:)Jak widać filiżanki te dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: żółtej, niebieskiej, zielonej i czerwonej.Każda z tych filiżanek świetnie nadaje się na prezent, a zależnie od okazji można wybrać inną "minkę", dołączyć kartkę z życzeniami i niezapomniany prezent gotowy! A wyobrażacie sobie cały serwis do kawy z tych filiżanek;) W zależności od gustu w jednym wybranym kolorze- np. żółtym, albo po dwie filiżanki z każdego rodzaju. Pomysł projektanta był niby prosty, ale efekt końcowy udało mu się osiągnąć zniewalający:)2 komentarze:

  1. Jejku, jakie śmiechowe, wyglądają naprawdę fajnie!:)Mój typ to zielona!:)Nie piję, co prawda kawy, a herbatę...Już widzę jak piję z niej moją ulubioną herbatę, np Dilmah pomarańczową...;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawda przezabawne są:) my chyba nie umiałybyśmy się zdecydować na jeden kolor, bo wszystkie są świetne;) Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń