niedziela, 6 marca 2011

Kolorowe kubki

Mroźna i szara zima utrzymuje się za oknem, ale na naszych stołach może być całkiem inaczej. Dla spragnionych wiosny i wesołych kolorów proponujemy porcelanowe kubki z kolekcji Zest, firmy Maxwell & Williams. Dostępne są one w sześciu kolorach i trzech różnych wzorach, więc można z nich stworzyć wiele ciekawych kompletów. Mogą one być w jednym kolorze i wzorze, w jednym kolorze ale z każdego wzoru lub o jednym wzorze, ale każdy innego koloru.. ;) Możliwości jest na prawdę wiele więc wszystko zależy już od waszej kreatywności:)

Powyżej kubki w poziome pasy, we wszystkich kolorach oferowanych przez Maxwell & Williams, a niżej dwa pozostałe wzory- fale i zygzaki. Kubki te będą idealne na poranną kawę lub herbatę, poprawiając nam nastrój na cały dzień:)
Zdobienie w fale i zygzaki nieco kojarzy się nam także ze zwierzęcymi motywami. Fale, zwłaszcza czarno-białe przypominają trochę zebrę, a zygzaki łatki żyrafy. Kubki, po za tym, że są ładne są też bardzo praktyczne gdyż można je bezpiecznie myć w zmywarce. Upominek w postaci takiego kubka lub całego zestawu będzie całkiem fajnym pomysłem, na zrobienie komuś miłej i praktycznej niespodzianki:)2 komentarze:

  1. Te pasiaste kubki są super, widz je w takim granatowo białym wnętrzu z biało-żółtymi zasłonami w pasy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa propozycja, świetnie mogły by wyglądać na takim tle:)

    OdpowiedzUsuń