środa, 9 lutego 2011

Walentynkowa porcelana

Walentynki już niedługo, a wymagają one szczególnej oprawy, więc dziś walentynkowa porcelana Sagaform Cafe. W jej skład wchodzą naczynia o bardzo prostych formach, białej barwie i zdobieniu w śliczne serduszka, mające wewnątrz oryginalny wzorek. Porcelana ta idealnie nadaje się na romantyczny wieczór przy kominku. Od samego patrzenia na nią cieplej się robi na sercu;)

Ciekawym naczyniem z tej serii jest specjalny garnek na grzane wino, którego aromat będzie pięknie się unosił w powietrzu. Garnek posiada pokrywkę oraz podgrzewacz, dzięki czemu można się delektować winem o odpowiedniej temperaturze przez cały wieczór.
W kolekcji jest jeszcze kubeczek i słoiczki z przykrywkami, na wygodnej tacce. Mogą one być oryginalnym pomysłem na praktyczny walentynkowy upominek.

4 komentarze:

 1. Podobają się te zawijaski w serduszkach ;)W ogóle bardzo ładny zestaw, nieprzesadzony i właściwie możnaby go używać po 14 lutego również:)
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łyżka do zupy z serduszkiem - rewelacja! Przez żołądek do serca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze.. to nawet my nie zauważyłyśmy serduszka w tej chochelce:))) faktycznie urocze:) a zestaw nadaje się na cały rok- nie jest walentynkowo przesadzony- te dekoracje są bardzo gustowne:)
  Pozdrawiamy i dziękujemy za komentarze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne, proste formy.Cudne te maleńkie filiżanki do espresso. A pomysł na naczynie do grzańca, super! W garnuszkach, rzeczywiście błyskawicznie stygnie:):)

  OdpowiedzUsuń