piątek, 18 lutego 2011

Porcelana stołowa Modern Grace Grey

Piękne aranżacje wymagają pięknej zastawy stołowej, gdyż to ona poniekąd narzuca styl nakrycia stołu. Nowoczesny design też może być uroczy, a doskonałym tego przykładem jest porcelana stołowa Modern Grace Grey. Kwadratowe formy są bardzo nowoczesny, kolorystyka bardzo oryginalna, a delikatne zdobienie przeurocze. Naczynia te są eleganckie, niecodzienne i śliczne jednocześnie.

Porcelana firmy Villeroy & Boch to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych i najoryginalniejszych naczyń. Stale ukazują się nowe kolekcje odpowiadające trendom na rynku, jak i oczekiwaniom klientów. Dzięki temu można wciąż odkrywać takie perełki jak seria Modern Grace Grey i tworzyć z niej niesamowite kompozycje stołowe. Z resztą oceńcie same:)
Na koniec dorzucamy jeszcze kilka fotek naczyń, które najbardziej się nam spodobały. Na pierwszym miejscu oczywiście dzbanek i filiżanki. Ich zdobienie jest niby proste i banalne, ale efekt końcowy jest zachwycający. Warto też zwrócić uwagę na formę głębokiego talerza (przedostatnie zdjęcie).


2 komentarze:

  1. Piękne...ascetyczne, ale niezwykle eleganckie. Można patrzeć i patrzeć....

    OdpowiedzUsuń
  2. ascezy pełne, przez co piękne.

    OdpowiedzUsuń