poniedziałek, 27 marca 2017

Sztućce dla dzieci - czy warto?Wiodący producenci sztućców do swojej oferty coraz częściej wprowadzają sztućce dla dzieci. To dobra wiadomość dla rodziców niejadków. Dzięki nim przekonasz każde dziecko do posiłku i wyrobisz w nim prawidłowe nawyki podczas jedzenia.

Specjalne sztućce dla maluchaWiele osób widząc w sklepach sztućce przeznaczone specjalnie dla dzieci, uważa, że jest to pewna fanaberia, kolejny zbędny gadżet, za który przepłacimy. Nic bardziej mylnego. Za zakupem specjalnych sztućców dla dzieci przemawiają bardzo konkretne względy praktyczne.

Sztućce zaprojektowane z myślą o dzieciach już na pierwszy rzut oka są bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym: zwykle są kolorowe, często ozdobione postaciami z bajek, to sprawia, że dzieci bardzo chętnie po nie sięgają. Przy ich pomocy nie będziemy mieć większych problemów, by przekonać niejadka do spożycia posiłku. Oczywiście sztućce przeznaczone dla dzieci są również odpowiednio mniejsze i lżejsze od sztućców dla dorosłych, dlatego też najmłodszym łatwo się nimi posługiwać.

Atrakcyjny wygląd i bezpieczeństwoZalety sztućców zaprojektowanych specjalnie z myślą o dzieciach nie ograniczają się jedynie do tych widocznych na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim sztućce przeznaczone dla dzieci wykonane są z nieco innych materiałów niż te dla dorosłych - możemy mieć pewność, że nie potłuką się i nie wyrządzą dziecku krzywdy, nie są również takie ostre. Dzięki temu gwarantują najmłodszym maksymalne bezpieczeństwo.

Sztućce dla dzieci w ofercie firmy Villeroy&BochCiekawe zestawy sztućców dla dzieci oferuje między innymi firma Villeroy&Boch. Są one wykonane ze stali nierdzewnej i zaprojektowane specjalnie w ten sposób, by odpowiadać gustom najmłodszych. W subtelny sposób łączą elegancję i motywy uwielbiane przez dzieci. To sprawia, że doskonale nadają się na prezent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz