czwartek, 12 stycznia 2017

Najlepsze pomysły na prezent do nowego mieszkania


Twoi dobrzy znajomi kupili mieszkanie i zapraszają Cię na parapetówkę? Nie wypada przyjść z pustymi rękami. Jak wybrać wyjątkowy prezent z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania? Wszystko zależy od charakteru gospodarzy. Musisz wziąć pod uwagę ich styl oraz zainteresowania.


Coś praktycznego

Jeśli Twoi znajomi nie przywiązują wagi do markowych dodatków, a czas wolą spędzać kreatywnie, może warto zastanowić się nad prezentem praktycznym. Dobrym pomysłem będzie podarowanie im jakiegoś przedmiotu do wyposażenia kuchni - mikser do koktajli, zestaw kieliszków do wymyślnych drinków czy niebanalny korkociąg to upominki w sam raz na taką okazję. Upewnij się tylko czy pozostali goście nie wpadli na podobny pomysł.

Coś stylowego

Znajomi, którzy zaprosili Cię na parapetówkę są eleganccy i stylowi? Idealny prezent również powinien być utrzymany w takim klimacie. Najprawdopodobniej ich nowe mieszkanie będzie wzorem klasy i szyku. Zastawa stołowa lub stylowe akcesoria kuchenne uznanych i porządnych marek, takich jak Villeroy&Boch będą naprawdę dobrym rozwiązaniem. Zwróć uwagę aby wybrany przez Ciebie prezent był jednocześnie elegancki, ponadczasowy i uniwersalny. To tego ważne są takie cechy jak wysoka jakość, nowoczesny design i elegancja.

Coś oryginalnego

Gospodarze są nieco ekscentryczni, nietuzinkowi, nie lubią banałów i cenią sobie piękne i niepowtarzalne przedmioty? Kupno prezentu dla takich osób może być naprawdę dużym wyzwaniem. Jeśli znasz ich gust dosyć dobrze, dobrym pomysłem będzie zakup intrygującego obrazu lub rzeźby, która urozmaici wnętrze, Jeśli jednak nie znasz się na sztuce lub boisz się, że nie trafisz w gust, bezpiecznym rozwiązaniem będzie podarowanie książki, albumu (na przykład o architekturze) lub dobrej butelki wysokiej klasy alkoholu. To uniwersalne rozwiązanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz