wtorek, 23 sierpnia 2016

Piękny minimalizm


Maxwell&Williams jest australijską marką zastawy stołowej oraz różnego rodzaju akcesoriów. Należy do firmy HAG, której siedziba znajduje się w Melbourne. Działa na rynku od blisko pięćdziesięciu lat. Sama marka Maxwell and Williams została stworzona w 1995 roku. Jej produkty można kupić już w ponad czterdziestu krajach świata z uwagi na piękny minimalizm proponowanych przez nich produktów.

Twórcy marki uważają za swoją misję inspirowanie i pomoc w tworzeniu własnej zastawy, która będzie idealnym dodatkiem do przygotowywanych przez nich posiłków. Z tego względu są bardzo uniwersalne oraz ponadczasowe. Wszystkie kolekcje Maxwell and Williams łączy pozornie proste oraz delikatne wzornictwo. Można jednak dostać zastawy w praktycznie każdym kolorze.

Oferta Maxwell and Williams obejmuje zastawy i akcesoria, których można używać bez względu na okazję i liczbę gości - zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Każdy może wybrać sobie swoją własną porcelanę o określonej klasie: Maxwell&Williams oferuje porcelanę podstawową, wzmocnioną oraz kostną. Ta ostatnia porcelana jest z domieszką popiołu kostnego, przez co jest najbardziej szlachetna i lekko przejrzysta o cienkich ściankach i pięknym wykończeniu.

Produkty Maxwell and Williams są absolutnie bezpieczne w kontakcie z żywnością i produkowane są w zgodzie z wszelkimi unijnymi rozporządzeniami. Co więcej, wszystkie produkty Maxwell and Williams (niezależnie od tego, czy zostały wykonane z porcelany, czy porcelitu) można bezpiecznie używać w zmywarkach oraz kuchenkach mikrofalowych. Ich kolor czy wzór nadrukowany nie zejdzie.

Maxwell&Williams oferuje gotowe zestawy obiadowe czy kawowe bądź możliwość ich samodzielnego skompletowania.

Polecamy stylowy serwis obiadowy Maxwell&Williams

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz