czwartek, 17 listopada 2011

Ozdobne kompozycje z nowoczesnej porcelany

Kontynuując temat naszej fascynacji kolekcją NewWave marki Villeroy & Boch, przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na serwowanie potraw, napojów i przekąsek. Jak się przekonacie, pięknie podana potrawa nie musi być punktem centralnym takiej kompozycji. Świetnym pomysłem jest łączenie naczyń o różnych kształtach i podawanie mniejszych miseczek na większym naczyniu. Daje to ogromne pole manewru dla wyobraźni i tak na prawdę nie musicie umieć pięknie dekorować dań. Wystarczy połączyć ze sobą odpowiednie naczynia, a efekt będzie niewiarygodny!
Na początek filiżanka kawy z małym co nieco;)

Minimalizm tej nowoczesnej porcelany sprawia, że już jeden niewielki dodatek o intensywnej barwie wystarczy, aby stworzyć coś wyjątkowego. Czysta biel i żywa czerwień lub pomarańcz w połączeniu ze sobą prezentują się wyjątkowo pięknie.

A teraz nasza ulubiona część tego posta, czyli półmiskowe wariacje;) Rozmaite formy, ciekawe dodatki i faliste formy naczyń, razem dostarczają tylu wrażeń estetycznych, że trudno nawet to opisać! Z resztą oceńcie same;)


NewWave w wersji okrągłej to nowość, ale równie dobrze komponująca się z innymi produktami z tej kolekcji porcelany.Jak widać stworzenie zachwycającej dekoracji na przyjęcie lub inną okazję, wcale nie musi być takie trudne, ani zajmować mnóstwa czasu. Taka "naczyniowa" ozdoba jest oryginalna i za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej. Wystarczy odrobina Twojej kreatywności, a goście z pewnością będą pod wrażeniem!

A na koniec, dla miłośników nietypowych rozwiązań, mała układanka z przepięknych porcelanowych puzzli;) Pozdrawiamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz