niedziela, 6 listopada 2011

Nowe NewWave od Villeroy & Boch

Jako, że od dawna obiektem naszej fascynacji jest porcelana stołowa Villeroy & Boch z kolekcji NewWave, mamy ogromny zaszczyt zaprezentować nową linię produktów z tej serii, reklamowaną uroczym hasłem "I Love NewWave". Kolekcja pozytywnie zaskakuje niezwykle oryginalnymi produktami, która na pozór są zupełnie inne, ale idealnie dopełniają całą serię. NewWave został dzięki nim odświeżony i zyskał zupełnie nowy charakter:)


Wraz z nowymi produktami Villeroy & Boch dostarcza nam mnóstwo wrażeń estetycznych. Ciekawie pozawijane misy i półmiski, zachwycają asymetrycznym brzegiem. Miseczki do dipów wyróżniają się natomiast ciekawymi uchwytami, sprawiającymi wrażenie jakby powstałych za pociągnięciem pędzla malarskiego.


Nowości w NewWave widoczne są również w kształcie linii brzegu prostokątnych półmisków i talerzy deserowych, które są faliste w innej płaszczyźnie niż poprzednio. Teraz przy zachowaniu swej oryginalności, wydają się one bardziej stylowe i eleganckie. Idealnie nadadzą się do serwowania wyjątkowych potraw na wyjątkowych przyjęciach.


A te wszystkie cudowne zdjęcia podsycają tylko naszą chrapkę na NewWave:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz