poniedziałek, 12 września 2011

Urocza porcelana Maxwell & Williams dla dzieci!

Wielu z nas z pewnością zna australijską markę Maxwell & Williams, która głównie kojarzy się z piękną, designerską porcelaną w bardzo przystępnych cenach. Tak więc bardzo było miło nam się dowiedzieć, że od tego roku w ich ofercie dostępne są również naczynia dla dzieci. Na razie są to tylko kubeczki i talerzyki, ale kto wie.. może jeśli będą się cieszyć zainteresowaniem, firma poszerzy swój asortyment..:) Kolekcja tej ślicznej porcelany nazywa się Safari i tak jak nazwa wskazuje zdobią ją wesołe i bardzo kolorowe zwierzątka zamieszkujące afrykańską Sawannę.
Talerzyki są jednego rodzaju, udekorowane wszystkimi zwierzętami jaki można znaleźć na kubkach. Kubeczki są dostępne w sześciu różnych wzorach: z zebrą, flamingami, słoniem, żyrafami i lwem. Co ciekawe, jak na kubeczek dla dzieci mają całkiem sporą pojemność, bo aż 330 ml. Jeśli więc wpadną w oko starszemu dziecku lub jakiemuś dorosłemu, śmiało będą spełniać swoją funkcję;) Są na prawdę słodkie, a do tego nadają się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.2 komentarze:

  1. Fajniutkie te kubeczki, lew jest super!
    pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. O wreszcie coś dla mojego małego urwiska:) podobają mi się te obrazki, są kolorowe, przemawiają do dziecka, ale nie straszą infantylnością. Boskie:)

    OdpowiedzUsuń