poniedziałek, 26 września 2011

Jesienna kawa w nowoczesnym wydaniu

Przed nami nowy tydzień i jednocześnie pierwszy jesienny poniedziałek. Jesienne śniadania wymagają wyjątkowej oprawy. Jesień to pora roku, w której dzień staje się krótszy, słońce później raczy nas swymi promieniami, leniwie wyłaniając się ponad horyzont. Coraz częściej dopada nas zmęczenie i senność. Dobrze rozpoczęty poranek może nam dodać energii i poprawić humor na cały dzień. Najlepiej zacząć go od szklanki espresso – dobrego espresso w eleganckiej oprawie. Zestaw do espresso Auerhahn, to piękne połączenie białej porcelany ze zmatowioną, nierdzewną stalą szlachetną. Będzie on wspaniale prezentował się na każdym stole.


Zestaw do espresso Auerhahn, to porcelana stołowa najwyższej jakości. To naczynie jest zarówno bardzo designerskie, jak i praktyczne. Zestaw jest idealnym pomysłem na prezent dla Ciebie i bliskiej Tobie osoby. Ponadto marka Auerhahn zadbała o to, by te jakościowe naczynia można było można bezpiecznie myć w zmywarce. Zestaw ten pięknie prezentuje się na stole, czego dowodem mogą być poniższe zdjęcia. Jest jednocześnie prosty, subtelny i elegancki, jak i oryginalny, nowoczesny i designerski. Idealnie będzie pasował do minimalistycznej, białej porcelany.

Auerhahn, to niemiecka marka, powstała w 1870 r. Dziś jest to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm produkujących sztućce i akcesoria wyposażenia wnętrz. Auerhahn jest synonimem najwyższego standardu wykonania i nowoczesnego, wyjątkowego designu. Wszystkie produkty sygnowane logo tej marki wykonane są z najlepszego gatunku surowców - stali nierdzewnej oraz pięknej porcelany.

 


Polecamy również: serwisy do kawy w sklepie NaMoimStole.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz