niedziela, 17 kwietnia 2011

Współczesna klasyka porcelany Wedgwood

Nowoczesna forma w klasycznym wydaniu.. Owszem jest to możliwe, i to w całkiem ciekawy sposób. Porcelana Wedgwood Jasper Conran Pin Stripe łączy w sobie te dwie cechy, co czyni ją wyjątkową. Kolekcja ta została stworzona przez słynnego projektanta Jaspera Conrana (a co ciekawe słynie on głównie z projektowania ubrań). Cechą charakterystyczną wszystkich naczyń są proste, geometryczne kształty, przełamane bogatym zdobieniem, czyli pionowymi paseczkami w lawendowym odcieniu oraz błyszczącymi, platynowymi obwódkami przy brzegach. Takie połączenie nadaje im klasy i elegancji, ale w bardzo nowoczesnym i oryginalnym stylu.

Półmiski, talerze, filiżanki i rozmaite akcesoria stołowe są w tej kolekcji niezwykle harmonijne i doskonale współgrają ze sobą. Porcelana ta jest na pierwszy rzut oka bardzo prosta, ale jak się okazuje na stole prezentuje się nadzwyczaj dekoracyjnie. Będzie stanowiła doskonałą podstawę do serwowania nie tylko smacznych, ale i pięknych potraw, zarówno na specjalne okazje jak i na co dzień;)

Nam najbardziej podobają się podłużne półmiski (takie jak ten ze zdjęcia niżej), które są dostępne w trzech rozmiarach. W sam raz na świąteczne ciasto:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz