sobota, 23 października 2010

Stylowa herbatka

Ostatnio jesień robi się nam coraz chłodniejsza i zanim się obejrzymy pewnie zima będzie już za oknem. Szukając sposobu na uprzyjemnienie sobie ponurych jesiennych wieczorów, natrafiłam na spaniały serwis do herbaty marki Auerhahn. Jest on pięknym połączeniem śnieżno-białej porcelany, matowej stali szlachetnej i eleganckiego, ciemno brązowego drewna. Formy naczyń są bardzo designerskie, ale tak zaprojektowane aby pasowały zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza.


A teraz krótko o tym, co tak naprawdę urzekło mnie w tym zestawie, czyli o jego multifunkcjonalności. Po pierwsze do dzbanka dołączony jest koszyczek na herbatę i kubeczek na gorąca wodę, dzięki którym można zaparzyć ulubioną herbatę liściastą bez obaw, że będą w nim pływały fusy. Pozwala to także na przygotowanie tak mocnej lub tak słabej herbaty jak tylko lubimy. Po drugie w zestawie jest bardzo praktyczny podgrzewacz na świeczkę typu tealight, więc herbatka w chłodne popołudnie będzie cały czas ciepła. Jeśli natomiast się skończy lub zrobi się za gorąca, można ją odłożyć na specjalną, drewniana podkładkę, wbudowaną w ten podgrzewacz.


Oprócz tego, do serwisu dołączone są piękne, porcelanowe filiżanki ze spodeczkami. Są bardzo subtelne, ale niezwykle dekoracyjne. Swoją prostotą zachwycą każdego, kogo zechcemy poczęstować herbatą. Jest to na prawdę wspaniały zestaw i bardzo chciałabym sobie taki sprawić:) Jeśli nie macie pomysłów na prezenty na specjalne okazje, a zwłaszcza na prezenty ślubne, jest to moim zdaniem wspaniała propozycja. Na pewno przyda się w każdym domu!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz