czwartek, 16 września 2010

Porcelana, też dla dzieci!

Mając w domu małe dzieci, nikt nie myśli nawet o korzystaniu na co dzień z delikatnej porcelany w obawie, że może się ona potłuc, a każda mama wie, że wcale nie jest o to aż tak trudno;) Jednak okazuje się, że współcześni producenci porcelany pomyśleli także o najmłodszych pociechach, tworząc specjalnie przystosowane porcelanowe naczynia dla dzieci, które nawet swoim kolorowym designem zachwycą najbardziej wymagających użytkowników;)
Mi osobiście bardzo spodobał mi się zestaw Tiere firmy Arzberg. Jest on połączeniem białej porcelany z rysunkami uroczych zwierzątek ze wsi. Dziecko będzie miało wiele radości i zabawy przy każdym posiłku, a dodatkowo może nauczyć się rozpoznawać poszczególne zwierzątka.
Firma Arzberg posiada także inne propozycje wzornictwa porcelany, więc można wybrać coś co spodoba się dziecku i będzie także pasować do wystroju jadalni. Może to być zestaw Ritter Eckbert ze smokiem, rycerzem i królewną...... lub też Kuchenmaus ze ślicznymi myszkami.Inni producenci także nie pozostają obojętni wobec najmłodszych, a przykładem na to może być także popularna firma Villeroy & Boch. Jedną z jej propozycji jest zestaw obiadowo - śniadaniowy Farm Animals.Z tej serii dostępne są również rozmaite szklanki, butelki na napoje, termosy, a nawet sztućce dla dzieci. Te z kolekcji NewWave pewnie chciałby mieć także niejeden dorosły;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz