niedziela, 12 września 2010

New Cottage

New Cottage to naprawdę zachwycająca kolekcja porcelany, znanej firmy Villeroy & Boch. Zastawa stołowa New Cottage urzekła mnie ona swą subtelnością i elegancją, a także prawdziwym pięknem białej porcelany.


Kolekcja ta stanowi połączenie klasyki z niecodziennymi formami. Delikatnie owalne talerze są skomponowane ze wspaniałymi misami, półmiskami, dzbankami i innymi akcesoriami stołowymi, których przypominające liście kształty inspirowane były pięknem natury. Porcelana stołowa New Cottage może być zarówno tradycyjna jak i nowoczesna, dlatego w zależności jakie dodatki do niej dobierzemy, może ona być odpowiednia zarówno na oficjalną i odświętną okazję, jak i na luźne przyjęcie ze znajomymi lub do codziennego używania.


Wszystkie elementy kolekcji New Cottage można dowolnie ze sobą komponować i tworzyć przeróżne aranżacje stołowe. Naczynia te znakomicie sprawdzą się na wystawny obiad dla większej liczby osób, a także na kameralne śniadanie, na popołudniową kawę lub herbatę lub romantyczną kolację we dwoje.


W skład tej kolekcji, oprócz przepięknej porcelany, wchodzą także kryształowe szklanki i kieliszki, idealnie do niej pasujące. Podkreślają one charakter tych naczyń, wydobywając z nich to, co najpiękniejsze. Ponadto dzięki właściwościom kryształu, z którego zostały wykonane, wspaniale przepuszczają światło słoneczne lub świec, nadając całości niesamowicie romantycznej atmosfery.
2 komentarze:

  1. Ten stół z jednego kawałka (choć przy tych gabarytach - z jednego kawału) drewna jest fenomenalny- święta przy takim , z klasyczną skandynawską oprawą i śniegiem za oknem muszą być iście bajkowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O taak! Zgadzam się, bajkowe! A gdy całość dopełni ogień w kominku i świece na stole.. gwarantowane, że święta będą niezapomniane:)

    OdpowiedzUsuń