czwartek, 2 grudnia 2010

Miski, półmiski i różne miseczki

Odrobina wyobraźni, kilka oryginalnych i niestandardowych miseczek i można skomponować zachwycające dekoracje stołowe. Firma Maxwell&Williams wyczarowała z oferowanych produktów niezwykłe dzieła sztuki. Każda miseczka jest na pozór inna, w innym kształcie i stylu, ale razem wyglądają jakby stanowiły jeden, uzupełniający się zestaw porcelany. Bardzo pomysłowe:)


Poniżej chciałabym Wam pokazać oryginalne i trochę gadżeciarskie misy i miseczki, które świetnie sprawdzą się w roli samodzielnej ozdoby stołu, lub mogą stanowić element do stworzenia takich kompozycji jak powyżej:)

Na początek miseczki na dipy lub przystawki, które mają ciekawe formy, kilku połączonych ze sobą okrągłych miseczek. Jest to praktyczne rozwiązanie np., gdy chcemy podać kilka różnych sosów, ułatwiając ustawianie ich na stole. Będą one, przykuwającą uwagę, dekoracją kuchni lub jadalni.


Urocze są również miseczki o nieregularnych formach. Poniżej miseczka "łezka" i miska Oslo o oryginalnych, asymetrycznych kształtach. Są bardzo proste, ale wspaniale wyeksponują podawane danie czy przystawkę.


I jeszcze miseczka, która wprost została stworzona do serwowania różnych dipów. Trzy klasyczne, okrągłe miseczki połączone ze sobą i elegancki stalowy uchwyt. Proste, ale jakie pięknie i ponadczasowe.. Będzie ona pasowała do każdego rodzaju zastawy stołowej.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz