środa, 28 lipca 2010

Jak dwie krople mleka...

Nieco wcześniej pokazałam wam zestaw śniadaniowych kubków termicznych z kolekcji Menu Black Contour, dlatego dziś postanowiłam zaprezentować produkty, które będą ich doskonałym uzupełnieniem. Na początek komplet, w skład którego wchodzą cukierniczka i mleczniczka o zachwycających i bardzo oryginalnych kształtach, które przypominają dwie krople mleka- idealne na śniadanie;)


Do zestawu dołączona jest także elegancka, metalowa łyżeczka do cukru, którą, jak widać na zdjęciu poniżej, można sprytnie schować wewnątrz cukierniczki.

Na uwagę zasługuje również dzbanek do herbaty z tej samej kolekcji, wyposażony w niezwykle funkcjonalną zaparzaczkę, która pozwala na kontrolę procesu parzenia herbaty.

Wszystkie naczynia wykonane są z najlepszej jakości, białej porcelany, ozdobionej jedynie delikatnym czarnym konturem. Dzięki swoim opływowym i asymetrycznym kształtom są niezwykle piękne i oryginalne. Korzystając z nich sprawisz, że poranna kawa lub herbata stanie się wyjątkowym doznaniem dla oczu i podniebienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz